Ile kosztuje zrobienie strony internetowej? 

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej? 

Większość firm czy organizacji zdaje sobie już sprawę z tego, że posiadanie strony internetowej to współcześnie podstawa. Podstawa budowania zaufania, zwiększania zasięgu i prezentacji swojej oferty. W związku z tym pojawiają się jednak pytania o to, ile kosztuje zrobienie strony internetowej i do kogo się z tym zadaniem zwrócić

Koszt zrobienia strony internetowej przez specjalistów

Nie każdy musi się znać na kodowaniu strony i na najnowszych trendach wizualnych. Może zgłosić się do agencji zajmującej się tworzeniem stron lub znaleźć freelancera, który zaprojektuje stronę. Koszt takiej usługi jest bardzo szeroki – w Polsce wynosi średnio od 4000 zł do 8000 zł. Nie oznacza to, że nie znajdziesz tańszych i droższych ofert (przekraczających nawet 20 000 zł). Wszystko zależy od doświadczenia specjalisty, Twoich oczekiwań i czasu, który trzeba na to poświęcić. Inaczej projektuje się prostą stronę-wizytówkę, a inaczej rozbudowany portal z rejestracją dla użytkowników. 

Chcę mieć stronę www, ale nie chcę tyle płacić

Tak jak pisaliśmy wyżej – nie każdy musi się znać na kodowaniu strony. Ale każdy może korzystać z intuicyjnie obsługiwanych narzędzi, które umożliwiają samodzielnie stworzenie strony internetowej. Wystarczy wygospodarować na to trochę czasu i gotowe. Poza tym płatności za kreator www są bardziej atrakcyjne, bo dotyczą płatności miesięcznej w wysokości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.  Korzystanie z serwisów, na których można zbudować własne miejsce w sieci, to alternatywa dla współpracy ze specjalistami IT

Kreator stron internetowych Calendesk

W Calendesk udostępniamy kreator www w trzech wariantach cenowych. Za pierwszy, najbardziej podstawowy (lite) nie zapłacisz ani złotówki. W standardowej opcji koszt miesięcznej płatności wynosi 83,33 zł i umożliwia stworzenie aż 3 stron internetowych. W pakiecie PRO kosztującym 133, 33 zł możesz tworzyć tyle stron www, ile tylko chcesz. Oferujemy również darmowy okres testowy, w trakcie którego łatwo ocenić, czy korzystanie z rozwiązań Calendesk jest dla Ciebie proste i korzystne. 

Nie tylko kreator – korzystaj z systemu rezerwacji i innych usług

W każdym wariancie oferty Calendesk założenie strony internetowej to nie jedyna usługa. Możesz też wprowadzić system rezerwacji online, powiadomień e-mail czy sms dla klientów. W wariancie Standard i Pro masz dodatkowo okazję do prowadzenia newslettera, płatności online, aplikacji mobilnej dla użytkowników i – opcjonalnie – korzystania z indywidualnej opieki technicznej. Wszystkie te możliwości mają na celu podniesienie jakości obsługi klienta i w konsekwencji – odnoszenia sukcesów! 

Ile czasu muszę poświęcić na samodzielne przygotowanie strony internetowej?

Decydując się na kreator www Calendesk zamiast zlecenia zadania agencjom/freelancerom, wystarczy wygospodarować ok. 1 godziny, żeby wybrać dostępny szablon i wykreować swoje podstawowe miejsce online. To bardzo mało, zwłaszcza, że możesz działać bez wykształcenia informatycznego, ukończonych kursów IT i po prostu znajomości języka kodowania. 

 

Tworzenie stron internetowych nie jest dzisiaj tajemniczą strefą zadań wyłącznie dla osób z branży IT. Portal taki jak Calendesk umożliwia wykreowanie strony WWW przez każdą osobę w krótkim czasie.