Nowa trasa koncertowa Renaty Przemyk – poznaj terminy 

Nowa trasa koncertowa Renaty Przemyk – poznaj terminy 

Renata Przemyk wyrusza w muzyczną podróż, zapraszając fanów do odkrycia swojej nowej koncepcji artystycznej pod tytułem “Vera to ja”. To niezwykłe wydarzenie, które przenosi słuchaczy w świat kobiecej siły, natury i mądrości, połączonej z dźwiękami kultury polskiej i ukraińskiej. Kiedy artystka zaczyna trasę? 

O czym jest VERA TO JA? 

“Vera to ja” to opowieść o życiu kobiet, od narodzin po moment, gdy odchodzimy. To historia, która rozwija się w rytmie ludowych melodii i współczesnych brzmień. Całość prowadzi Renata Przemyk, Daga Gregorowicz i Dana Vynnytska. Ich muzyka łączy w sobie jazz, elektronikę i world music, tworząc niepowtarzalne kompozycje, które poruszają serca i umysły.

Na scenie, już 12 maja w warszawskim klubie Stodoła https://kicket.com/artysta/renata-przemyk,4579, obok Renaty Przemyk, staną Daga Gregorowicz i Dana Vynnytska, wspólnie tworząc magiczne brzmienia, które przenoszą słuchaczy w krainę emocji i refleksji. Teksty piosenek, wzorowane na ludowych przysłowiach, pełne są poetycznej siły i głębokiej mądrości. Instrumenty etniczne, jak lira korbowa, mieszają się z nowoczesną technologią, tworząc dźwiękowy pejzaż pełen kontrastów i zaskakujących połączeń.

Poznaj nową koncepcję Renaty Przemyk 

Skład zespołu zapewnia wysoki poziom artystyczny każdego występu. Renata Przemyk na wokalu, wsparcie w postaci Dagii Gregorowicz i Dany Vynnytskiej. Do tego instrumentaliści: Piotr Wojtanowski na gitarze basowej i akustycznej, Tomasz Drozdek T.ETNO na instrumentach etnicznych, Maciej Gołyźniak na perkusji, Kamil Błoniarz na akordeonie i Jacek Bielecki na wiolonczeli. To zespół, który tworzy niepowtarzalne dźwięki, przenosząc słuchaczy w muzyczną podróż przez różnorodne emocje i historie.

Gdzie zobaczyć występy Renaty Przemyk na żywo? 

Organizatorami tej niezwykłej trasy jest Agora Muzyka, która zapewnia doskonałą oprawę każdego koncertu. “Renata Przemyk feat. Dagadana „Vera to ja”” to wyjątkowa okazja, by doświadczyć muzycznej magii, która inspiruje, porusza i daje siłę. Trasa obejmuje wiele miast Polski, takich jak Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa i Łódź, zapraszając publiczność do wspólnej podróży przez muzyczną naturę kobiecej siły i mądrości. Dołącz do tej niezwykłej podróży i odkryj swoją własną “Vera”. Jak to zrobić? 

Wystarczy zarezerwować bilety na stronie kicket.com, gdzie możesz wybrać interesujące Cię wydarzenie. Jeśli z jakiegoś powodu nie udało Ci się jeszcze nabyć biletów na koncert Renaty Przemyk, nie martw się! Na stronie wydarzenia możesz ustawić powiadomienie, które poinformuje Cię, gdy tylko pojawi się możliwość ich zakupu. Dzięki temu nie przegapisz okazji, by być częścią tego wyjątkowego muzycznego doświadczenia.