Prosty przepis na fajnego sylwestra

Prosty przepis na fajnego sylwestra

Od kilku dni nie istnieje dla ciebie nic, oprócz komputera i Internetu. Zaschło ci już w gardle, żołądek skurczył się do niewyobrażalnie małych rozmiarów a przed oczami pojawiają się mroczki. Z uporem maniaka szukasz jednak propozycji na spędzenie fajnego sylwestra 2021.

Imprezę w górach odrzucasz już na samym początku – wypad po raz piąty w to samo miejsce to byłoby już za wiele. Na podróż zagraniczną nie masz ochoty, a częściej raczej pieniędzy. Z rozpaczą stwierdzasz, że nie ma dla ciebie miejsca, w którym mógłbyś spędzić fajnego sylwestra. Zaczynasz się zastanawiać czy nie wymagasz zbyt wiele. Wyrzucasz więc przymiotnik „fajny”, ale i to nie przynosi rezultatu. Nie martw się! Znamy prosty przepis na fajnego sylwestra 2011. Spędź go nad polskim morzem! Gwarantujemy, że zadowolenie przerośnie twoje najśmielsze oczekiwania.

Składniki przepisu na sylwestra nad morzem, który ci tutaj przedstawiamy mogą być różne. My tylko podajemy propozycje – Ty sam wybierasz co ci pasuje i w jakich ilościach. Fajnie nie? A teraz do rzeczy.

Zacznijmy od tego, że nie tylko sylwestra, ale i Nowy Rok, możesz spędzić nad morzem a konkretnie w Trójmieście. Taki dłuższy pobyt jest wskazany, gdy zdecydujesz się na bardzo nietypowe atrakcje sylwestrowe. Do takich należy przede wszystkim sylwester na promie lub statku. Jeśli tylko nie masz choroby morskiej możesz skorzystać z sylwestrowego rejsu po Bałtyku.

Preferujesz sylwestrową zabawę w plenerze, ale niekoniecznie na morzu? Masz w tym wypadku do wyboru kilka innych możliwości: bale na gdańskim Rynku i Starówce, sylwester na sopockim Molo lub liczne atrakcje na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Jesteś zmarzluchem? Wybierz, którąś z imprez organizowanych w lokalach, restauracjach, pubach czy dyskotekach. W Gdyni organizowane są modne ostatnio sylwestry tematyczne, w trakcie których możesz się przenieść do Krainy Czarów lub w czasy międzywojenne, spotkać iluzjonistę czy popijać alkohol nalewany z kroplówki.

Jeśli aktualnie jesteś samotny, możesz pójść na sylwestra dla singli. Może spotkasz tam swoją bratnią duszę. Gdy natomiast chcesz zrobić niespodziankę „drugiej połówce”, koniecznie zarezerwuj któryś z eleganckich hoteli w Sopocie. Odbywają się w nich ekskluzywne sylwestry. W tym przypadku pamiętaj jednak o tym, by zabrać ze sobą strój wieczorowy. Zwróć uwagę na to, że moda sylwestrowa też się zmienia, szczególnie w przypadku pań. Panowie mogą założyć na bal sylwestrowy nieśmiertelny garnitur, smoking lub frak. W przypadku pań, suknia sylwestrowa może być długa z koronkami, falbanami bądź gładka, może to też być „mała czarna”.

Sam widzisz, że możliwości spędzenia fajnego sylwestra nad morzem masz wiele. To Ty decydujesz, które atrakcje wybierasz. Nie trać już więc czasu na bezcelowe szukanie ofert. Lepszego pomysłu raczej nie znajdziesz, a zdjęć z sylwestra nad morzem pozazdroszczą ci wszyscy znajomi.

Dodaj komentarz