Imprezy dla starszej młodzieży w każdy piątek – od 26 lat

Imprezy dla starszej młodzieży w każdy piątek – od 26 lat

Każdy czasem potrzebuje wyluzować się po stresującym i ciężkim tygodniu. Część osób woli zrelaksować się w domowym zaciszu, a część najchętniej rozerwałaby się na zabawie. Jeśli należysz do tej drugiej grupy osób, a przy tym szukasz imprezy, na której spotkasz osoby po 26 roku życia, to warto odwiedzić Klub AVA 3.0 w Bydgoszczy!

Niezapomniane imprezy 26+ w Bydgoszczy

Szukając świetnej imprezy 26+ w Bydgoszczy warto rozważyć pójście do Klubu AVA 3.0, w którym w każdy piątek odbywają się niesamowite imprezy inne niż w popularnych klubach. Miejsce jest zupełnie nową odsłoną Starego Portu 21, gdzie możesz imprezować do białego rana w domowym klimacie.

Klub AVA 3.0 składa się ze strefy niezależnego baru, gdzie wypijesz wyśmienitego drinka oraz inne kolorowe napoje alkoholowe. Towarzystwa przy barze dotrzyma Ci barman, który z pewnością przygotuje dla Ciebie wyśmienity napój i zabawia rozmową. Oprócz tego klub ma niezależny system oświetlenia oraz nagłośnienia, które gwarantują niesamowite doznania imprezowe.

Na każdym poziomie klubu grana jest nieco inna muzyka, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Z reguły na zerowym poziomie jest grana muzyka dla tzw. Starszej Młodzieży po 26 r.ż., a na pierwszym poziomie typowo klubowa muzyka. Poziom drugi jest jednak najchętniej wybieranym miejscem, ponieważ to właśnie tam znajduje się niesamowity, przeszklony parkiet, ukazujący główny parkiet niższego poziomu.

Goście, którzy cenią sobie bardziej wyrafinowane imprezy, mogą skorzystać z loży VIP oraz VIP roomów na 25 osób. W tych strefach znajdziesz niezależną łazienkę, prywatny bar oraz osobny parkiet do tańczenia. Jest to idealne miejsce na urządzenie prywatnej imprezy, która może zostać dodatkowo wzbogacona wyśmienitym cateringiem.

Jakie imprezy i wydarzenia organizuje Klub AVA 3.0?

Bydgoski Klub AVA 3.0 to nie tylko miejsce, w którym świetnie się zabawisz, czy wypijesz wyśmienitego drinka. To również idealna miejscówka na zorganizowanie niezapomnianej imprezy zamkniętej. W Klubie wyprawisz świetną imprezę urodzinową, wieczór panieński lub kawalerski, a także inne rodzaje imprez zamkniętych.

Klub AVA 3.0 to również miejsce, w którym odbywają się stand-upy. W celu zaplanowania wymarzonego eventu warto skontaktować się z klubem — mailowo lub telefonicznie. Co ciekawe na swoją imprezę możesz również wynająć tu samochód, którym zaskoczysz znajomych.

Warto przy tym wspomnieć, że Klub AVA 3.0 to w pełni nowoczesne wnętrze znajdujące się w zabytkowej kamienicy. Wszystkie poziomy mają łącznie 1000 m2, co daje około 300 siedzących miejsc. Odbywające się imprezy otwarte pozwalają na migrowanie po całym budynku, dzięki czemu w jeden wieczór możesz bawić się przy najpopularniejszej muzyce każdej dekady. W klubie grana jest najczęściej muzyka lat 60., 70., 80. oraz 90. – czyli taka, którą wiele osób należących do tzw. Starszej Młodzieży lubi najbardziej.