Koszula Modini – postaw na jakość 

Nie da się zaprzeczyć, że koszula jest podstawowym elementem każdej męskiej garderoby. Bez koszuli ciężko się obejść. W zależności od modelu może być na eleganckie okazje, jak i na co dzień. Jednak koszula koszuli nierówna. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Przede wszystkim na jakość. Zobacz, czym wyróżniają się koszule wysokiej jakości. 

Czy drogo zawsze znaczy lepiej? 

Już na samym początku możemy powiedzieć, że wysoka cena nie zawsze oznacza, że koszula będzie wysokiej jakości. Lepiej niż po cenie, jest szukać po składzie lub opiniach. Wysokiej jakości koszule znajdzie na stronie Modini. Koszula Modini wyróżnia się zarówno jakością, jak i wyjątkowym stylem. W sklepie znajdziesz modele eleganckie i na co dzień. Każdy więc może wybrać coś dla siebie. 

Jaki skład powinna mieć dobra koszula? Na pierwszym miejscu musi znajdować się bawełna. Ten materiał powinien mieć znaczną przewagę, ale czysto bawełniane koszule na przykład dużo bardziej się gniotą. Dlatego możesz sięgnąć po koszulę z domieszką poliestru. Pamiętaj jednak, że nieodpowiednie proporcje (mało materiału naturalnego, dużo sztucznego) nie jest dobrym wyborem, gdyż skóra bardziej się poci. 

Jeśli chodzi o materiał, to dobrą propozycją jest także len. Szczególnie na sezon letni, kiedy są wysokie temperatury. Len jest materiałem oddychającym, dzięki czemu zapewnia uczucie komfortu i nie przegrzewa ciała. 

Koszula Modini na co dzień i od święta 

Trudno wyobrazić sobie garnitur bez koszuli. Biała koszula jest podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny. Koszulę tego typu możemy założyć na ważne wyjścia, chociaż nie każda biała koszula jest elegancka. Jak dobrać odpowiedni model? Przede wszystkim dopasuj rozmiar. Koszula nie może być ani za duża, ani za mała. Za duża koszula wygląda niechlujnie, natomiast za mała nieestetycznie i pogrubia sylwetkę. Do czarnego garnituru możesz postawić na koszulę z ciemnymi guzikami, natomiast do jasnych spodni postaw na koszulę z białymi guzikami, które się nie wyróżniają. 

Koszula może także bardzo dobrze prezentować się w towarzystwie jeansów, czy mniej oficjalnych spodni, na przykład lnianych. Do nich możesz dopasować koszulę w kratę, lub na przykład wzory, takie jak kwiaty. Tego typu koszule są charakterystyczne, jednak już od dłuższego czasu utrzymują się w modowych trendach. Także w tym przypadku dopasuj odpowiednio rozmiar. Tylko koszulę w kratę możesz wybrać luźniejszą, jeśli nie będziesz jej zapinać i zestawisz z gładkim T-shirtem.  

Dodaj komentarz