Stój kąpielowy dobrany do aktywności

Stój kąpielowy dobrany do aktywności

Kostium kąpielowy to dla każdej kobiety bardzo ważny zakup, który czeka ją przed wyjazdem na urlop. Wiele pań posiada więcej niż jeden strój kąpielowy i dobiera ją w zależności od okazji oraz miejsc, gdzie go założy. Gdy głównym celem jest pływanie lub inna forma aktywności, znakomicie sprawdzi się kostium jednoczęściowy. Jest wygodny i, odpowiednio dobrany, pasuje na każdą figurę. Jeśli jednak kobieta chce się przede wszystkim opalać, lepszym wyborem okaże się strój kąpielowy w różnych konfiguracjach. Wszystko uzależnione jest od figury ora indywidualnych preferencji kobiety. Paniom puszystym polega się kostiumy bardziej zabudowane.

Zamiast tradycyjnego kroju stanika i majtek, warto zdecydować się na model z koszulką lub spodenkami. Figura w takim kostiumie wygląda korzystniej, a same posiadaczki czują się o wiele pewniej w takim stroju niż w tradycyjnym, skąpym bikini. Kostium powinien być utrzymany w ciemnych kolorach, które optycznie wyszczuplają. Należy również uniknąć dużych, geometrycznych wzorów oraz poziomych pasków, ponieważ widocznie poszerzają. Paniom o chłopięcym typie sylwetki poleca się stroje z falbankami czy majtki ze spódniczką. Optycznie dodają kilogramów i sprawiają, że sylwetka nabiera bardziej kobiecych kształtów. Należy jednak pamiętać o tym, że strój kąpielowy to nie wszystko. Panie z zapałem dobierają do niego wiele dodatków. Bardzo ważne są buty. Najczęściej kupują sandałki lub klapki. Hitem są japonki: wygodne i zawsze modne.

Młode osoby wola tenisówki. Znakomicie pasują do strojów w sportowym stylu. Bardzo ważna jest także plażowa torba. Powinna być pojemna i wygodna. Nie można zapomnieć także o dobrych okularach przeciwsłonecznych z filtrem. Wiele kobiet uwielbia spacerować w stroju kąpielowym po nadmorskiej miejscowości, w jakiej wypoczywają. Nie wypada jednak chodzić po ulicach tylko w kostiumie, więc panie dobierają do niego luźne tuniki, spodenki, spódniczki czy koszule. Takie ubrania znakomicie podkreślają luz każdej, wakacyjnej stylizacji.