Znajdz idealny strój kąpielowy dla siebie

Znajdz idealny strój kąpielowy dla siebie

Pływanie na basenie zalecane jest przez rehabilitantów i terapeutów, jak idealne lekarstwo na nasz siedzący tryb życia. Jeśli wybierasz się na basen to nie zapomnij o modnym wyglądzie.

Nie trzeba osobistych stylistek, aby wiedzieć, że niektóre stroje kąpielowe dwuczęściowe są dla nas bardziej korzystne, a inne mniej. Warto więc z szerokiej oferty wybierać to, co pasuje do naszego typu sylwetki, a jednocześnie współgra kolorystycznie z kolorytem naszej skóry, kolorem włosów i oczu.

Zdaniem mężczyzn wybór kostiumu to prosta sprawa, ale kobiety doskonale wiedzą, że tak różowo nie jest. A tym czasem gra się toczy o wysoką stawkę, ponieważ w końcu od tego, co na siebie włożymy zależy, jak dobrze będziemy prezentować się na plaży. Warto zorientować się, czy jesteśmy gruszkami, jabłkami, czy jeszcze jakimś innym typem sylwetki.

Oczywiście byłoby super, gdyby nasze figury przypominały te książkowe schematy, ale wcale tak nie jest, wiec warto szukać jak najbardziej szczegółowych opisów. Nie obędzie się także bez przymierzenia kilku modeli, aby naocznie, patrząc w lustro, przekonać się, jak wyglądamy w danym typie ubioru. Czasami uniwersalna rada może się nie sprawdzić – na przykład, jeśli wszędzie czytamy, że na wystający brzuszek należy zastosować radę w postaci kostiumu jednoczęściowego z paskami, to po taki automatycznie sięgniemy w ogóle nie zwracając uwagi na segment kostiumów dwuczęściowych. A szkoda, bo przecież wśród nich znajdziemy eleganckie tankini, w którym będzie nam niesamowicie wygodnie, a którego specyfika polega na tym, że top to praktycznie koszulka. Takie stroje kąpielowe dwuczęściowe są wygodne, a zarazem modne.

Kostiumy złożone z dwóch części cieszą się dużą popularnością i to od wielu lat. Warto wiedzieć, jak duża jest ich różnorodność i to pod każdym względem. Bardzo różne mogą być modele góry, a więc stanik może być nie tylko zwykłym, nieusztywnianym zestawieniem dwóch trójkątów na sznurkach, ale także usztywniane i tak różne, jak różne są modele zwyczajnych staników. Jeśli chodzi o dół, to stroje kąpielowe dwuczęściowe także cechują się dużą różnorodnością i mogą być albo bardzo wycięte albo mieć postać szortów. Każdy typ zarówno góry jak i dołu prezentuje się raz lepiej raz gorzej – wszystko zależy od typu sylwetki.