Jakie przekąski przygotowac na spotkanie ze znajomymi?

Spotykasz się ze znajomymi. Wspólnie oglądacie mecz, rozmawiacie, a przy tym non stop chrupiecie. Brzmi znajomo, prawda? Przekąski towarzyszą nam na każdym kroku, uwielbiamy ich smak i bezwarunkowo je podjadamy. Dzisiaj udowodnimy Wam, że niezdrowe przyjemności niosą za sobą potężne dawki kalorii, które wymagają od nas nie lada wysiłku, by je spalić. Zaczynamy!

Coca Cola

Litrowy napój to raptem 4 szklanki. Brzmi niegroźnie, więc taka ilość nie jest brana przez nas pod uwagę. Niemniej jednak, to aż 420 kalorii, które trafiają bezpośrednio do Twojego ciała, a tego pozbyć się ciężko.

Żelki

Słodkie żelki to słabość większości z nas, lecz te małe gumisie są wyjątkowo zdradliwe. W naszym odczuciu nie są ani zbyt słodkie ani zapychające. Wystarczy raptem pół paczki, by do naszego żołądka trafiło 525 kalorii, czyli wartość równoznaczna z porządnym obiadem.

Słone paluszki

Przegryzamy je non stop, szczególnie do złocistych trunków. Niemniej jednak, średniej wielkości paczka o wadze 150 gram to aż 600 kalorii, które w błyskawiczny sposób możemy dostarczyć do swojego ciała.

Czekolada

Czy wiecie, że jedzenie czekolady może wprowadzić w błogi stan utożsamiany ze stanem zakochania? Tym bardziej trudno zakończyć degustację na jednej kostce. Wartość kaloryczna całej gorzkiej czekolady to 500 kcal, zaś mlecznej o 100 więcej!

Orzechy

Orzechowej pokusie ulegamy bardzo szybko, ponieważ mówiono nam, że orzechy są zdrowe. Tymczasem solone to zdradziecka przekąska – 1 puszka to pewność dostarczenia do organizmu nawet 900 kalorii oraz nadmiaru sodu.

Chipsy

Smak chipsów uwielbiamy, dlatego jeżeli nie wyobrażamy sobie spotkań bez chrupania, to wybierzmy mniejsze zło. Postawmy na chipsy pieczone, zamiast smażonych, by tym samym dostarczyć do organizmu nawet 70% tłuszczu mniej. Musimy mieć świadomość, że niezależnie od ich rodzaju nawet najmniejsza paczka (150 g) to nadal 600 kalorii.

Jak spalić 500 kalorii?

Jeżeli dopadły Cię wyrzuty sumienia po zjedzeniu niezdrowej przekąski to warto wykorzystać motywację do spalenia zbędnych kalorii. Co powinieneś zrobić? Wystarczy 50 minut biegu bądź 90 minut meczu spędzonego na murawie z kumplami. Gdy daleko Ci do sportowych aktywności spalenie 500 kalorii możesz osiągnąć za sprawą godzinnego szorowania podłogi, półtora godzinnego trzepania dywanów, 2 – godzinnego mycia okien bądź przy trzech godzinach prasowania.

Męskie rozwiązanie

Kapsułki Men Solution to alternatywa dla mężczyzn, którzy marzą o idealnej rzeźbie bez wychodzenia z domu. Skuteczność suplementu jest wynikiem maksymalnej zawartości L-argininy, czyli aminokwasu występującego naturalnie w ludzkim organizmie. To on odpowiada za przyrost masy mięśniowej oraz przyspieszenie metabolizmu tłuszczów. Skorzystaj z pomocy Men Solution i zawalcz o wymarzoną rzeźbę!

Dodaj komentarz