Schiessl Polska czyli jeden z liderów systemów HVACR

Schiessl Polska czyli jeden z liderów systemów HVACR

Przedsiębiorstwo Schiessl Polska to firma z wieloletnią tradycją zajmująca się importem oraz dystrybucją urządzeń chłodniczych i klimatyzacji od renomowanych producentów na terenie Europy. Obecnie firma liczy blisko cztery tysiące wysokiej klasy produktów, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Co więcej, na specjalne życzenie klienta firma jest w stanie sprowadzić dowolny asortyment spośród dostępnych wyrobów.

Co klienci znajdą w ofercie firmy Schiessl Polska?

Szeroki wybór asortymentu od niespełna 100 dostawców zapewni wielu przedsiębiorstwom profesjonalne produkty z przeznaczeniem w branży przemysłowej, budowlanej czy gastronomicznej. w Ofercie firmy Schiessl Polska można znaleźć sprężarki i agregaty, monobloki ścienne z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w chłodnictwie, automatykę oraz drzwi chłodnicze z zastosowaniem głównie w gastronomii.

Dodatkowo firma oferuje wysokiej jakości klimatyzację dla nawet najbardziej wymagających klientów oferującą zaawansowane i zintegrowane urządzenia takie jak:splity i mulitisplity, zapewniające najwyższy komfort obsługi.

Czym wyróżnia się Schiessl Polska

Jednym z atutów firmy jest wykwalifikowany i zaangażowany w swoją pracę zespół, który nieustannie dba o rozwój firmy. Schiessl Polska to przedsiębiorstwo w którym zatrudnionych jest ponad stu pracowników, posiadających dyplom uczelni wyższych a także ponad pięćdziesięciu absolwentów uczelni technicznych oraz inżynierów w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Firma jest również współzałożycielem oraz aktywnym członkiem branżowej organizacji pracodawców – Krajowe Forum Chłodnictwa, której celem jest m.in m.in. ochrona praw i interesów branży chłodniczej, pośrednictwo wobec instytucji i organów państwa, a także jednoczenie się firm z branży.

Jak działa Schiessl Polska?

Od początku działalności firma wdraża najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, wyznaczając tym samym dalszy kierunek w rozwój branży chłodniczej i klimatyzacyjnej w Polsce. Ideą firmy jest nie tylko dostarczenie odpowiedniego produktu, ale udzielenie wszystkim klientom wszechstronnego wsparcia w dziedzinie doradztwa technicznego w ramach budowy instalacji i stosowanych czynników aż po normy i regulacje prawne.

Firma bezustannie i systematyczne ulepsza system organizacyjny firmy. Dzięki podnoszeniu jakości usług oferowanych produktów przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat ISO 9001 w zakresie sprzedaży, magazynowania i dystrybucji czynników chłodniczych.