Piękne ozdobne donice drewniane

Piękne ozdobne donice drewniane

Donice wykonywane z drewna posiadają jedną wielką zaletę, mianowicie mogą być komponowane w dowolne kształty, nawet nieregularne. Niektórzy rzemieślnicy zajmują się tworzeniem donic do ogrodów na zamówienie – o zdefiniowanych przez klienta rozmiarach oraz kształtach. W Polsce najbardziej popularne są donice na planie kwadratu, sześciokąta oraz koła. Cechują się one doskonałymi walorami wizualnymi. Są idealnie nie tylko do przydomowych ogrodów ale także do restauracji oraz ogródków piwnych.

Powyższe donice drewniane do ogrodu zakupywane są również przez urzędy miasta, które poprzez zasadzenie w nich roślin oraz rozlokowanie w zabytkowym centrum miejscowości, wpływają na poprawienie jego odbioru przez mieszkańców oraz turystów. Donice drewniane z fotografii poniżej doskonale prezentują się nie tylko w ogrodzie, ale przede wszystkim na balkonie, a zwłaszcza na tarasie. prezentowane donice drewniane wykonane z deseczek łączonych na pióro i wpust oraz wykładane folią izolacyjną. Donica drewniana wymaga aby ją impregnować i malować na dowolnie wybrany kolor pasujący do reszty mebli ogrodowych.

Ceny drewnianych donic wahają się w granicach od czterdziestu do kilkuset złotych. Można je kupić w sklepach ogrodniczych, hipermarketach oraz na stronach internetowych. Ostatnia opcja jest coraz częściej wybierana, ze względu na możliwość połączenia zakupów, dzięki czemu oszczędza się na dostawie produktów. Dodatkowo ceny w sklepach internetowych zazwyczaj są znacznie niższe od tych oferowanych w zwykłych sklepach sieciowych.

Dodaj komentarz