Dlaczego dzieci lubią LOL Surprise?

Dlaczego dzieci lubią LOL Surprise?

Ogromną popularnością cieszy się obecnie laleczka LOL Surprise, w której w zestawie znajduje się błyszcząca, różowa walizka, po której otwarciu dowiemy się na co trafiliśmy tym razem. Znajduje się tam jednak nie tylko lalka, ale również błyszczące akcesoria (w tym peruki, torebki i rakiety tenisowe). Każdy przedmiot jest indywidualnie pakowany w plastikowe opakowanie. Zrób dzieciom miłą niespodziankę i podaruj im LOL Surprise.

Poprawa umiejętności analitycznych i poznawczych

Większość interaktywnych zabawek pomaga poprawić u dziecka umiejętność myślenia od najmłodszych lat. Uczą dzieci rozpoznawać kształty, liczby i kolory. Nowoczesne zabawki zachęcają do myślenia, a tym samym rozwijają umiejętności poznawcze. Wpływają pozytywnie na kreatywność i logikę.

Dodatkowe zalety

Zabawki interaktywne/edukacyjne poprawiają koordynację ręka-oko i zdolności motoryczne. Dzieci uwielbiają dbać o swoją lalkę, dzięki temu już od najmłodszych lat poznają otaczający ich świat, naśladują działania i zachowania, które zaobserwowały podczas zabawy oraz zaczynają odgrywać różne role.

Zabawa lalkami LOL Surprise rozwija wyobraźnię, która jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju każdego maluszka. Jednak lalka to coś więcej niż tylko zabawka. Może stać się przyjacielem i towarzyszem dziecka, której można zdradzać jej swoje sekrety i dzielić się problemami. W ten sposób radzi sobie zarówno z dobrymi, jak i złymi emocjami. Dlatego zabawa lalkami doskonale wspiera rozwój emocjonalny dziecka. W ten sposób mogą też wyrazić swoją kreatywność. Inspirują małe dzieci do przyłączenia się do wspólnej zabawy, naśladują zachowanie dorosłych. Mogą bawić się np. w sklep, szkołę, żłobek, czy przedszkole.

Dlaczego warto podarować dziecku lalkę?

Pomysłowe zabawy lalkami pozwalają budować pewność siebie i zaufanie do swoich możliwości. Zachęcają do rozmowy o problemach i wspólnego szukania rozwiązania. Sprzyjają nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z rówieśnikami.

Zabawa lalkami zachęca do ćwiczenia języka i wzbogacania słownictwa. Doskonalą również umiejętności motoryczne.

Obecnie lalki wykonane są z różnych materiałów. Różnią się też wielkością. Wybór jest ogromny, na pewno więc znajdziesz idealny model dla swojego dziecka. Biorąc pod uwagę pozytywny wpływ na rozwój maluszka, warto ją podarować swojej pociesze. Opiekując się lalką, stanie się bardziej opiekuńcze, cierpliwe i bezinteresowne. Zacznie poważnie podchodzić do swoich obowiązków.

Artykuł powstał we współpracy z https://damizabawki.pl/ser-pol-672-L-O-L-Surprise.html