Metki odzieżowe – wizytówka Twojej marki!

Metki odzieżowe – wizytówka Twojej marki!

Bycie częścią świata mody i możliwość kreowania kierunku, w którym ma podążać to niełatwe zadanie. Im większa popularność Twojej marki, tym większa ciąży na Tobie odpowiedzialność za jakość oferowanych przez Ciebie produktów. Współczesny konsument jest w tej kwestii dość wymagający. Oczekuje doskonałości pod każdym względem, a jeśli jej nie otrzyma, odejdzie do konkurencji.

W Twoich odzieżowych produktach liczy się zatem tkanina, sposób szycia, a także drobne detale, które wpływają na ostateczny wygląd. Wcale nie mniejsze znaczenie ma jeden, mały, ale bardzo ważny element. Metka odzieżowa.

Dlaczego metka odzieżowa jest tak ważna?

Wydawać by się mogło, że malutka metka znajdująca się na ubraniach, butach lub bieliźnie nie jest niczym szczególnym. Jednak dla Ciebie – jako odzieżowego przedsiębiorcy – stanowi wizytówkę Twojej marki. A jak wiadomo wizytówka nie może być byle jaka. Jakość jej wykonania, dobrana kolorystyka, a także liczne detale świadczą o jakości, którą powinna cechować się Twoja firma. Powinieneś zatem dołożyć wszelkich starań, aby metka znajdująca się na Twoich produktach:

  • w żaden sposób nie uwierała;
  • miała miękkie i nieraniące skóry wykończenia oraz krawędzie;
  • prezentowała się estetycznie;
  • uwypuklała logo Twojej marki;
  • była odporna na pranie i częste używanie, a więc była trwała;
  • miała odpowiednio dobrany rozmiar;
  • była spójna kolorystycznie;
  • posiadała zdobienia zgodne z Twoimi oczekiwaniami;
  • została dostosowana do wybranego przez Ciebie sposobu umieszczenia jej na Twoim produkcie.

Odpowiednią metką odzieżową, która spełnia powyższe cechy, jest wszywka żakardowa cechująca się doskonałą jakością pod każdym względem.

Wszywka żakardowa – dlaczego warto ją wybrać?

Wszywka żakardowa to specyficzny rodzaj metki odzieżowej, który cechuje szczególna wytrzymałość na intensywne i częste użytkowanie. Jest to zasługą użytego materiału, który wyróżnia wyjątkowa miękkość i jednoczesna trwałość naniesionej na nią grafiki logo danej marki bądź firmy. Sam materiał to jednak nie wszystko. Wcale nie mniejszy wpływ ma tu produkcja, a więc sposób szycia i cięcia każdej sztuki. W tej kwestii najlepszą metodą jest dwukrotny proces stabilizacji termicznej oraz ewentualne wykorzystanie ultradźwięków, które dodatkowo poprawiają miękkość ciętych krawędzi.

Precyzyjnie wykonana wszywka żakardowa jest zatem idealna dla marek, które nie lubią bylejakości. Umieszczając ją na swoich produktach, dajesz jasny sygnał konsumentom, że Twoja firma stawia na najwyższą jakość i precyzję.