Czy warto kupić wypełniacz stylage?

Czy warto kupić wypełniacz stylage?

Produkt został wprowadzony na polski rynek kilka lat temu. Został opracowany przez francuską firmę Vivacy Laboratories. Jest pierwszym wypełniaczem z kwasem hialuronowym. Stylage zawiera lidokainę (lignokainę), znieczulającą miejscowo. Ponadto jednym ze składników jest przeciwutleniacz, w postaci mannitolu.

Biorąc pod uwagę różne stężenia, Stylage może celować i leczyć skórę właściwą lub inną warstwę skóry. Koryguje zmarszczki (na czole, kurze łapki, na nosie i podbródku, w okolicy ust). Pozwala odzyskać skórze utraconą wilgoć. Umożliwia też modelowanie kształtu twarzy i konturów (kości policzkowe, zapadnięte policzki, objętość ust i owal twarzy).

Co zawiera?

Produkty Stylage występują w różnych pakietach: S, M, L, XL, XXL i Lips. Stylage cena jest bardzo atrakcyjna. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów z tej linii jest przeciwutleniacz, mannitol. Naturalnie występuje w selerach, oliwkach i malinach. Zmniejsza skutki uboczne kwasu hialuronowego. Chodzi tutaj o zaczerwienienie i obrzęk. Ogranicza działanie wolnych rodników i ich wpływ na skórę właściwą. Chroni też przed skutkami ubocznymi wstrzykiwania tego produktu.

Mannitol zmniejsza ryzyko zapalenia po iniekcji i zapobiega degradacji struktury żelu z kwasem hialuronowym przez organizm. Stylage opinie są bardzo pozytywne. Jeśli mamy jakieś wątpliwości na temat produktu zapytajmy kosmetyczki, kosmetologa lub dermatologa.

Nowoczesna technologia

Vivacy wykorzystało nowoczesną, opatentowaną technologię IPN-like®. Dzięki temu produkt ma dwie struktury, jednofazową strukturę A i B i strukturę podobną do IPN. Stylage hurtownia oferuje te skuteczne produkty. Obydwie struktury są mechanicznie niezależne. Dlatego łatwo jest wstrzyknąć ten produkt. Ponadto Stylage ma długotrwałe działanie. Niepotrzebna jest też duża ilość produktu, dlatego jest bezpieczniejszy i trwalszy.

Nie wymagany jest test alergologiczny przed wstrzyknięciem.

Nowoczesne produkty

Warto zastanowić się nad rodzajem produktu. Stylage M dociera nawet do głębokiej skóry właściwej. Pozwala wygładzić fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki (linie marionetki, policzkowe, na czole). Ponadto ujędrnia zwiotczałe fałdy (policzków, owalu twarzy i podbródka). Jest też pomocny w przypadku problemów ze zmarszczkami na skroniach, redukcją garbu nosa. Stylage może też podnieść końcówkę nosa i zmienić kształt płatku ucha.

Jeśli chcemy zmienić kształt warg, też znajdziemy idealny produkt. Stylage lips sklep może zmienić objętość, kształt i kontury ust. Pozwala wyrównać wielkość górnej i dolnej wargi. Stylage redukuje linie zmarszczek około ust lub linie zmarszczek (typowe dla palaczy). Przywraca właściwe nawilżenie ustom (leczy suche, czerwone usta).

Koszty uzależnione są od konkretnego użytego produktu, ilości strzykawek i klinika lub lekarza.

Hurtownia estetyczna proponuje też Stylage S, L i XL. Czas leczenia jest uzależniony od pacjenta i zależy od wielu czynników. Hurtownia medycyny estetycznej ułatwi dobór idealnego produktu. Czas leczenia uzależniony jest od typu i struktury skóry, wieku, stylu życia, leczonego obszaru i techniki iniekcji, stosowanej przez lekarza.