Jak rozwinąć ofertę gabinetu kosmetycznego? Sprawdź wynajem lasera w niskich cenach

Jak rozwinąć ofertę gabinetu kosmetycznego? Sprawdź wynajem lasera w niskich cenach

Czy zastanawiałaś się kiedyś, w jaki sposób rozwinąć ofertę swojego gabinetu, by zyskać jak najwięcej nowych klientek i utrzymać przy sobie dotychczasowe? Najlepszym rozwiązaniem, które dodatkowo może przynieść Ci duże zyski, jest wynajem lasera. Na rynku obecnie można spotkać się z wieloma urządzeniami do depilacji laserowej, poprawy kondycji skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej, jednak warto sprawdzić, które z nich będą w stanie przynieść najlepsze rezultaty. W naszej ofercie znajdują się urządzenia uznanych marek, które zostały docenione przez wielu kosmetologów na całym świecie — to Light Sheer Desire, Lumenis M22 oraz Lipo Cryo. Za ich pomocą można uzyskać szybkie i widoczne rezultaty, a także uniknąć podrażnienia skóry — są w pełni bezpieczne.

Wynajem lasera — zaoszczędź pieniądze i zainwestuj w wysokiej jakości sprzęt

Wynajem Lipo Cryo, Light Sheer oraz Lumenis M22 jest znacznie tańszym rozwiązaniem, niż zakup tych wysokiej jakości urządzeń w pełnej cenie. Wielu kosmetologów może ona przyprawić o zawrót głowy, jednak dzięki nam możesz korzystać z nich bez nadwyrężania swojego budżetu. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wynajem lasera w Depilar.pl?

Przede wszystkim zajmiemy się ewentualnymi naprawami. Jeżeli wystąpi awaria, nie musisz tracić czasu na szukanie sposobów naprawy lasera lub inwestowania w pozbycie się usterek. Wystarczy, że powiadomisz nas o zaistniałej sytuacji, a przyjedziemy z pomocą.

Po drugie, decydując się na nasze lasery, nie musisz przeprowadzać zabiegów samodzielnie. Istnieje możliwość wynajmu lasera wraz z usługą! Twoim jedynym zadaniem jest zachęcenie klientek do zakupu zabiegu i umówienie ich na konkretny dzień, a my zajmiemy się całą resztą. Dzięki temu zwiększysz swoje obroty bez konieczności inwestycji w specjalistów i szkolenia pracowników.

Co więcej, wyróżniamy się elastycznymi warunkami wynajmu. Urządzenia możesz wynająć w dowolnie wybranych przez siebie godzinach. Dodatkowo nie narzucamy limitu strzałów laserem, a także oferujemy darmową dostawę na terenie województwa małopolskiego.

Wynajem lasera M22, Light Sheer oraz Lipco Cryo pozwoli Twoim klientkom na uzyskanie doskonałych rezultatów, które nie są możliwe do osiągnięcia przy pomocy kosmetyków bądź innego typu sprzętu zabiegowego. Przykładowo, Lipo Cryo w przypadku osób zmagających się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, może być uzupełnieniem diety i ćwiczeń, jeśli nie przynoszą one pożądanego rezultatu. Sprawdź nasze lasery do wynajęcia i przekonaj się sama o ich skuteczności!