Kardiamobile 6l, czyli przyjaciel dla twojego serca!

Kardiamobile 6l, czyli przyjaciel dla twojego serca!

Nasz organizm potrzebuje stałej kontroli, a często nawet pomocy, aby mógł poprawnie funkcjonować. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić najważniejszemu narządowi w naszym ciele. Oczywiście mowa tu o sercu. Wiele osób bagatelizuje drobne sygnały, które wysyła nam mięsień sercowy. Aby zrozumieć, jak dużą rolę odgrywa, wystarczy wyobrazić sobie jego pracę, którą wykonuje bez przerwy. W trosce o nasze serce możemy korzystać z takich urządzeń jak przenośne EKG. Jak działa kardiamobile 6l?

Co to jest kardiamobile 6l?

Jest to urządzenie, służące do wykonywania domowego EKG. Dzięki niemu w prosty sposób, dowiesz się jaki rytm wybija twoje serce, a co za tym idzie – czy jest prawidłowy. Co więcej, odczytu możesz dokonać w dowolnym miejscu na ziemi. Znacznym ułatwieniem jest kompaktowy rozmiar urządzenia, gdyż jest ono mniejsze od karty kredytowej. To idealny sposób, aby kontrolować swoje serce i być spokojnym o jego pracę każdego dnia. Dodatkowo wyniki EKG, po pobraniu darmowej aplikacji, będą widoczne na twoim smartfonie lub tablecie, z którego w łatwy sposób prześlesz je do swojego lekarza. Dzięki temu specjalista będzie mógł profesjonalnym okiem ocenić czy rytm naszego serca jest prawidłowy.

Komu może się przydać przenośne EKG?

Regularne chodzenie do lekarza nie zawsze jest możliwe, zwłaszcza, gdy planujemy wyjazd na wakacje lub na święta do rodziny. Jak więc codziennie monitorować pracę naszego serca? To proste! Wystarczy zainwestować w przenośne EKG kardiamobile 6l. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają wykrytą chorobę serca lub przeszły zawał mięśnia sercowego. Regularna kontrola pozwoli żyć spokojniej, a także da możliwość na szybką reakcję. Dodatkowo zawodowi sportowcy, zgłaszając się na badania kontrolne, są zobligowani do wykonania EKG. Badania te odbywają się co pół roku, dlatego warto przemyśleć częstszą kontrolę. Sportowcy wykonują ogromną liczbę treningów, która w niektórych przypadkach może za bardzo obciążyć serce. Regularne monitorowanie jego pracy, mogłoby przyczynić się do osiągania lepszych wyników.

Aplikacja do monitorowania pracy serca

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji przenośnego aparatu do EKG, należy pobrać aplikację mobilną na naszego smartfona lub tablet. Będzie to możliwe niezależnie od systemu operacyjnego na naszym sprzęcie. Jedną z ciekawych funkcji jest możliwość wysyłania wyników badań do naszego lekarza. Dodatkowo znajdziemy tam informacje o ewentualnych nieprawidłowościach pracy serca, a także mamy możliwość nagrywania notatek głosowych oraz prowadzenia własnego dziennika.