Kuferki i kosmetyczki podróżne – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kuferki i kosmetyczki podróżne – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wyjazd wiąże się nie tylko z wyborem odpowiedniej walizki, ale również akcesoriów podróżnych. Jaką wybrać kosmetyczkę podróżną? A może lepiej podczas wyjazdów sprawdzają się kuferki podróżne? Pozostaje jeszcze jedno, kluczowe pytanie – na co zwrócić uwagę przy wyborze akcesoriów. Sprawdź, jakie modele kuferków i kosmetyczek sprawdzają się najlepiej, a unikniesz takich sytuacji jak konieczność pozostawienia ulubionego kosmetyku w domu czy zniszczenie opakowania ukochanego kremu.

Kosmetyczka czy kuferek podróżny?

Kosmetyczka podróżna z haczykiem sprawdzi się, jeśli dysponujesz niewielką walizką lub są ważniejsze rzeczy, które chcesz ze sobą zabrać, a zajmują dużo miejsca. To także najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie planujesz przewozić dużej liczby kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych. Kuferek podróżny sprawdzi się natomiast w przypadku większych potrzeb. To propozycja nie tylko dla osób profesjonalnie zajmujących się makijażem czy fryzjerstwem, ale również dla tych, którzy niechętnie rozstają się ze swoimi kosmetykami – nawet podczas podróży. Kuferki podróżne są także przydatnym rozwiązaniem dla par lub np. grupy przyjaciółek, które planują dzielić się ulubionymi kremami, pastą do zębów, czy balsamem do ciała.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze akcesoriów podróżnych?

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kosmetyczka, czy kuferek podróżny, zastanów się, jakie masz naprawdę potrzeby – ile kosmetyków używasz na co dzień, czy w podróży Twoja rutyna będzie taka sama, czy wykorzystujesz ten czas na zużycie mniej lubianych kosmetyków. To wszystko pozwoli Ci ograniczyć akcesoria podróżnicze warte Twojej uwagi do niezbędnego minimum. Jest jednak kilka kwestii, które są szczególnie ważne:

  • materiał, z jakiego jest wykonana kosmetyczka podróżna damska lub kuferek – szukaj modeli wykonanych z wysokiej jakości poliestru, ABS-u lub poliwęglanu, które odpowiednio zabezpieczą przewożone przez Ciebie kosmetyki i akcesoria,
  • ilość komór i przegródek – dostosuj ją do swojego zapotrzebowania, dzięki czemu unikniesz sytuacji, w której Twoja ulubiona szminka lub serum do twarzy już nigdzie się nie mieści,
  • rozmiar – kuferki i kosmetyczki podróżne są dostępne w różnych wymiarach, co pozwala dostosować je do wielkości Twojego bagażu,
  • kształt – postaw na uniwersalny kształt, dzięki któremu kuferek podróżny będzie rzeczywiście przydatnym dodatkiem w podróży,
  • cena – unikaj podejrzanie tanich produktów, które szybko się niszczą i tracą swój pierwotny, atrakcyjny wygląd, ale pamiętaj też, że nie musisz wydawać majątku.

Wybierając kosmetyczkę podróżną, zastanów się, co zabrać – czy rzeczywiście warto pakować wszystkie kosmetyki, których używasz w domu? Jeśli uznasz, że tak, to na szczęście na rynku są również duże kosmetyczki podróżne damskie.

Gdzie kupić kosmetyczkę lub kuferek podróżny?

Kosmetyczki i kuferki podróżne ułatwiają transport kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych, dlatego zrozumiałe jest, że chcesz wybrać odpowiedni model. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które wpływają na ich dłuższą żywotność. Zastanawiasz się, gdzie kupić kosmetyczkę podróżną, damską lub męską? Sprawdź Delcaso – sklep specjalizujący się w sprzedaży produktów niezbędnych w podróży. W ofercie znajdziesz między innymi praktyczne i wodoodporne kosmetyczki podróżne Herschel, a także wytrzymałe kuferki podróżne Titan.